İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları
Uzmanlık İsteyen Her Projede
BİZ VARIZ !

İnsan Kaynakları politikamız, Firmamızın hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, çalışan memnuniyetini proaktif insan kaynakları uygulamaları ile sağlayarak etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak, sürekli eğitimler ile kişisel gelişimi desteklemek, böylece firmamızın sektörde fark yaratan bir firma olmasını sağlamaktır.

Seçme ve İşe Alım

Firmamızın iş planları doğrultusunda tanımlanmış insan kaynağının seçimini doğrudan yapılan iş başvuruları, danışman firmalar, online kariyer siteleri üzerinden yapılmaktadır.

Oryantasyon Programı

İşe alınan personelin en kısa sürede uyumunu sağlamak amacı ile firmamızın kültürünü, organizasyon yapısını ve işleyişini aktarmak için oryantasyon programı düzenlenmektedir.

Performans Değerlendirme

Her sene sonu Bireysel Performans Değerlendirme sistemi ile gelecek seneninin hedefleri belirlenir ve kişisel gelişim planları oluşturulur. Bu değerlendirmenin sonuçları ücretlerin belirlenmesi, kariyer ve eğitim planlamasına yansır.

Yafa Grup İnsan Kaynakları uzmanları tarafından değerlendirmeye tabii tutulacak güncel cv’nizi yafa@yafa.com.tr adresinize iletmeniz yeterli